יינות אונליין

הזמנת יינות אונליין מעולם לא הייתה פשוטה יותר. יינות מורד מציעים מבחר יינות משובחים, ליקרים ושיכרים במגוון טעמים. עכשיו כל אחד יכול להזמין יין אונליין עם טעם של פרי טרי שנסחט במקום וליהנות מכל רגע. חוויית טעמים עשירה לאוהבי יינות ישראלים.

יינות אונליין לא רק לאניני טעם

כיום, כמעט כל אחד יכול לרכוש יין איכותי ומשובח דרך הפיצוצייה השכונתית. יקב מורד מציעים יינות אונליין ושיכרים בטעמים, שכל אחד יכול ליהנות מהם. אם בעבר רק אניני הטעם יכלו להמליץ על משקאות אלכוהוליים, לרבות בענף היין בישראל, היום גם הצרכן הממוצע יוכל למצוא את מבוקשו בחנות יינות, ליקרים ושיכרים של יקב בוטיק וותיק.

יינות אונליין - הזמנת יין אונליין
יינות אונליין, שיכרים וליקרים משובחים

יין ישראלי כחול לבן

בשנים האחרונות נראה כי דווקא התוצרת הישראלית הפכה למבוקשת יותר ויותר. ענף היין הישראלי מציע יין איכותי ומשובח תוצרת כחול לבן ומאפשר הנאה אמיתית מכל לגימה. כיום אנו רואים גידול ניכר במספר הייננים והיקבים בישראל, מה שבהחלט לא היה מובן מאליו בתחילת הדרך.

הזמנת יין אונליין במחיר ללא תחרות

כשרוצים לקבל את התמורה הגבוהה ביותר להשקעה, צריך לדעת למי לפנות. כלל ברזל שיכול להתאים לכל אדם באשר הוא. בכל הנוגע לענף היינות, הזמנת יין אונליין ביקב מורד מאפשרת לכל אחד לקבל תמורה גבוהה בהשקעה סבירה.

בוטיק יין אונליין

היקבים הגדולים בישראל מציעים מבחר רחב של משקאות אלכוהוליים. יינות מורד נחשבים למותג הדגל של יקב מורד, יקב בוטיק בצפון. כיום כל אחד יכול להזמין יין ישראלי אונליין עד הבית, במחיר סביר שמתאים לכל כיס ויקב מורד, יקב בוטיק המציע יין אונליין, שיכר וליקר מאפשר לכל אדם באשר הוא, לרכוש בקבוק אלכוהול אישי או במארז יוקרתי, לפי טעמו האישי.

על טעם ועל ריח

האם כל אחד יכול לקנות יין איכותי ובזול? אם תשאלו את האדם הסביר, נראה כי התשובה הרווחת תהיה: “אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו”.

כשמדובר ביינות ושיכרים משובחים המיוצרים באהבה על ידי יקב בוטיק עם קהל לקוחות מסוים, נראה כי הניחוחות והטעמים של בקבוקי היין, מצליחים להפתיע שוב ושוב את לקוחות היקב, שכן מדובר בבקבוקים שנוצרו במקום באהבה מהיקב ועד בית הצרכן.

לא רק יינות אונליין

יקב מורד מתמחים בייצור ליקרים ושיכרים בטעמי פירות עסיסיים וטריים. ניתן לרכוש אריזות שי ומתנות לחגים הכוללים קומבינציה של מספר בקבוקי ליקר ושיכר בהתאם לבחירתכם.

הטעמים של יינות מורד

פירות יער, לימונצ’לו, אמרטו, קפה, פסיפלורה, ליצ’י, רימון, שוקולד, שקדים, רימונים, אננס, דובדבנים, מלון, דבש, תפוחים, משמש, אשכולית אדומה, תפוזים.

יקב מורד בישראל מספק מגוון מיוחד של יינות שלא תטעמו בשום מקום אחר יינות מירקות, פירות, צמחי תבלין, צמחי מרפא ועוד. ליקרים מדהימים בטעמים אקזוטיים . יין מפסיפלורה, חרובים, תמרים, ועוד.

מיקב במרתף למפעל מודרני שמשווק בארץ ובחו”ל

הכל התחיל מתחביב לייצור יינות, שיכרים וליקרים שנמשך עד היום כבר 35 שנים. יינות מורד עושים שיכרים, יינות שתססו לא מענבים. אנשים מאוד נהנים לחזור ולרכוש את השיכרים והליקרים שאנחנו מכינים בעצמנו.

היום, ניתן למצוא את היקב שלנו למרגלות הרי הכרמל ביקנעם. אנו מכירים יינות אקזוטיים, איכותיים ומשובחים, בקשת רחבה של טעמים, כך שיוכלו להתאים לכל אחד. כיום, ניתן לרכוש את היינות שלנו דרך האתר הרשמי של יקב מורד ובחנויות האלכוהול והיין ברחבי הארץ.

כשרות יינות מורד

היינות שלנו כשר בהשגחת יקנעם עלית, כשרות O.K.
חוג חתם סופר בני ברק וכשרים לפסח כל ימות השנה.

היכנסו אל חנות היקב של יינות מורד